Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie  ⁄  Aktualności  ⁄  Akcja charytatywna ROSSMANN dla naszego szpitala

Akcja charytatywna ROSSMANN dla naszego szpitala

Bartłomiej Pawlak

Zapraszamy Państwa do udziału w akcji charytatywnej firmy Rossman SDP Sp. z o.o. Akcja polega na przyłączeniu się do Klubu Rossmann, pobraniu i zainstalowaniu specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne, dzięki której otrzymacie Państwo specjalne rabaty na zakupy w drogeriach Rossmann. Robiąc zakupy w następujących sklepach i używając zainstalowanej aplikacji Klubu Rossmann wspieracie Państwo naszą Fundację Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie O ZDROWIE DZIECKA. Akcja gromadzenia środków dla naszej Fundacji trwa od 10.04 do 31.10.2017 r. Oto lista sklepów Rossmann, dedykowanych do wspierania naszej fundacji O ZDROWIE DZIECKA.

• Kraków, ul. Pawia 5, CH Galeria Krakowska, poziom -1
  • Kraków, ul. Pawia 5, CH Galeria Krakowska, poziom +1
  • Kraków, ul. Stanisława Stojałowskiego 6, Galeria Dekada
  • Kraków, ul. Teligi 24, Sklep TESCO
  • Kraków, Os. Tysiąclecia 42
  • Kraków, ul. Myślenicka 133
  • Bochnia, ul. Partyzantów 2a, Galeria Rondo
  • Brzesko, ul. Mickiewicza 29

Bardzo dziękujemy pracownikom tych sklepów za wybranie naszej Fundacji. Szczegółowe informacje, w tym zasady obliczania wartości darowizn zostały określone w regulaminie programu Klub Rossmann dostępnym na stronie: www.rossmann.pl/regulamin.

banner_rossmann_2017