Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie  ⁄  Aktualności  ⁄  Bezpłatny biuletyn „Szpital Zdrowia” już jest dostępny. Zapraszamy do lektury!

Bezpłatny biuletyn „Szpital Zdrowia” już jest dostępny. Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania biuletynu informacyjnego „Szpital Zdrowia”. Przeczytacie w nim o najnowszych inwestycjach, innowacyjnych zabiegach i planach na rozwój szpitala. Rodzicom i opiekunom szczególnie polecamy rozmowę z psychologiem dr Anną Starowicz-Filip o tym jak rozmawiać z dzieckiem, gdy niespodziewanie staje się pacjentem.

Biuletyn jest dostępny bezpłatnie w szatni szpitala oraz na parapetach przy poradniach. Możecie go również pobrać w wersji elektronicznej korzystając z linku poniżej.

Pliki do pobrania
Czerwiec 2018 - Biuletyn "Szpital Zdrowia" nr 14 na_stronę_biuletyn_nr14_www.pdf ( 961 kB ) pobierz