Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie  ⁄  Dla rodziców i pacjentów  ⁄  Informacja związana z modernizacją szpitala

Informacja związana z modernizacją szpitala

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie prowadzone są prace remontowe. Szpital przechodzi gruntowną modernizację, by zapewnić wszystkim Pacjentom najlepsze warunki leczenia. W związku z zaistniałą sytuacją może ulec zmianie droga dojścia do niektórych jednostek Szpitala. Dbając o Państwa bezpieczeństwo i komfort wyznaczyliśmy optymalne drogi poruszania się po Szpitalu. Bardzo prosimy o korzystanie wyłącznie z oznaczonych przejść. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności związane z modernizacją. Pragniemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby Państwa pobyt upłynął bez zakłóceń.

Dyrekcja Szpitala