Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie  ⁄  Dla rodziców i pacjentów  ⁄  Pomieszczenia do przewijania i karmienia

Pomieszczenia do przewijania i karmienia

Uprzejmie informujemy, że na terenie naszego szpitala funkcjonują karmialnie i przewijalnie. Pomieszczenia te znajdują się na poziomie: -1, 0 i 1 w Budynku CALD (poradnie specjalistyczne). Pomieszczenia zlokalizowane są na końcu każdego z korytarzy. Korzystanie z karmialni i przewijalni jest bezpłatne. W budynku rehabilitacji, przewijalnia i karmialnia znajduje się na poziomie 0, w pobliżu wejścia na salę rehabilitacyjną/gimnastyczną. Pomieszczenie do przewijania i karmienia znajduje się także w poczekalni Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (SOR). Pomieszczenie do przewijania i karmienia na SOR zostało zrealizowane dzięki Fundacji TESCO DZIECIOM, a na parterze w budynku CALD zostało wyposażone dzięki środkom z projektu TESCO LOVES BABY. Serdecznie dziękujemy.