Uniwersytecki
Szpital Dziecięcy
w Krakowieul. Wielicka 265, 30-663 Kraków

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie  ⁄  Jednostki medyczne  ⁄  Inne jednostki i specjalności medyczne  ⁄  Dział Usług Odpłatnych Szpitala

Dział Usług Odpłatnych Szpitala

Kierownik: mgr Piotr Pąchalski
Telefon: +48 12 651 60 30 lub +48 12 658 20 11 w. 1509
Faks: +48 12 657 43 21
E-mail: ppachalski@usdk.pl

Rejestracja:
Telefon: +48 12 658 20 11 w. 1176
Telefon/Faks: +48 12 657 37 12

E-mail: duo@usdk.pl

Informacja i rejestracja:
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek: 7:30 – 15:00

Szanowni Państwo, Drodzy rodzice

Uprzejmie informujemy, że w przypadku zamiaru skorzystania z poniższych świadczeń, w pierwszej kolejności zapraszamy do Rejestracji Działu Usług Odpłatnych, znajdującej się w holu głównym (budynek CALD, poziom 0) przy Aptece, w celu założenia dokumentacji medycznej i/lub otrzymania zlecenia zapłaty w Kasie oraz skierowania do odpowiednich gabinetów.

Uwaga: od dnia 3 lipca 2017 roku zmienia się lokalizacja Punktu Pobierania Materiału do Badań z gabinetu 2A na gabinet A2-08a (budynek CALD, poziom -1). Punkt czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 11:30.

Konsultacje Specjalistyczne:
– Chirurgia dziecięca (patrz Cennik usług medycznych)
– Chirurgia onkologiczna (patrz Cennik usług medycznych)
– Dermatologia (patrz Cennik usług medycznych)
– Diabetologia + edukacja (patrz Cennik usług medycznych)
– Dietetyka + grupowe warsztaty żywieniowe (patrz Cennik usług medycznych)
– Endokrynologia (patrz Cennik usług medycznych)
– Gastroenterologia (patrz Cennik usług medycznych)
– Genetyka (patrz Cennik usług medycznych)
– Immunologia (patrz Cennik usług medycznych)
– Kardiologia (patrz Cennik usług medycznych)
– Ortopedia (patrz Cennik usług medycznych)
– Pediatria (patrz Cennik usług medycznych)
– Psychologia (patrz Cennik usług medycznych)
– Rehabilitacja (patrz Cennik usług medycznych)
– Reumatologia (patrz Cennik usług medycznych)
– Urologia (patrz Cennik usług medycznych)

Diagnostyka:
– Analizy laboratoryjne (patrz Cennik badań laboratoryjnych, Informacja dla Pacjenta i Lekarza)
– Zdjęcia rentgenowskie (patrz Cennik badań obrazowych)
– Tomografia komputerowa (patrz Cennik badań obrazowych)
– Ultrasonografia (patrz Cennik badań obrazowych)
– Scyntygrafia (patrz Cennik badań obrazowych)
– EKG (patrz Cennik usług medycznych)
– EEG (patrz Cennik usług medycznych)
– Gastroskopia – tylko dzieci (patrz Cennik usług medycznych)
– Badania histopatologiczne wycinków tkankowych (patrz Cennik usług medycznych)
– Testy oddechowe (patrz Cennik usług medycznych)
– Testy alergiczne (patrz Cennik usług medycznych)
– Spirometria (patrz Cennik usług medycznych)
– Badanie urodynamiczne (patrz Cennik usług medycznych)
– Badanie antropometryczne (patrz Cennik usług medycznych)
– Analiza dermatoglificzna (patrz Cennik usług medycznych)

Rehabilitacja:
– Kinezyterapia (patrz Cennik usług medycznych)
– Fizykoterapia (patrz Cennik usług medycznych)
– Hydroterapia (patrz Cennik usług medycznych)
– Masaż klasyczny (patrz Cennik usług medycznych)
– Drenaż limfatyczny (patrz Cennik usług medycznych)
– Masaż Schantala (patrz Cennik usług medycznych)
– Terapia czaszkowo-krzyżowa (patrz Cennik usług medycznych)

 

Szanowni Państwo, Drodzy rodzice

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na przebudowę Szpitala wyżej wymieniony zakres usług może podlegać czasowym ograniczeniom. W celu uzyskania szczegółowych informacji i potwierdzenia możliwości udzielenia świadczenia przez Szpital, prosimy o kontakt z Działem Usług Odpłatnych.

Telefon: +48 12 658 20 11 w. 1176 lub +48 12 657 37 12
E-mail:
 duo@usdk.pl

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Pragniemy również poinformować, iż w związku z trwającą modernizacją naszego Szpitala, oraz ze względu na dofinansowanie z Unii Europejskiej, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie nie może obecnie świadczyć usług komercyjnych w zakresie planowych zabiegów operacyjnych i hospitalizacji.

Ladies and Gentlemen, Dear Parents

Please be kindly informed that in view of the ongoing modernization of our institution and due to European Union grants , the University Children’s Hospital of Cracow is at the time being unable to render commercial services in the field of non-emergency surgery and hospitalization.

CENNIKI

* Informacja zamieszczona poniżej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Pliki do pobrania
* Cennik analiz laboratoryjnych od 1.5.2017 r. cennik-analiz-laboratoryjnych-2017-r (3).pdf ( 649 kB ) pobierz * Cennik badań obrazowych od 1.1.2017 r. cennik-badan-obrazowych-2017-r.pdf ( 359 kB ) pobierz * Cennik osobodnia pobytu w SOR od 8.6.2017 r. cennik-osobodnia-pobytu-w-sor-08-06-2017-r..pdf ( 205 kB ) pobierz * Cennik usług medycznych od 1.1.2017 r. cennik-uslug-medycznych-2017-r.pdf ( 322 kB ) pobierz * Cennik osobodnia pobytu w oddziale CENNIK OSOBODNIA POBYTU W ODDZIALE.pdf ( 174 kB ) pobierz * Cennik usług pozostałych od 1.1.2018 r. cennik-uslug-pozostalych-01-01-2018-r..pdf ( 170 kB ) pobierz
INFORMACJA DLA PACJENTA
Pliki do pobrania
INFORMACJA DLA LEKARZA
Pliki do pobrania
PROCEDURY
Pliki do pobrania
Procedura postępowania z pobranymi poza Uniwersyteckim Szpitalem Dziecięcym w Krakowie materiałami biologicznymi przesłanymi kurierem przez indywidualnych klientów, z załącznikiem nr 1 procedura-postepowania-z-pobranym-poza-usd-w-krakowie-materialami-biologicznymi-przeslanymi-kurierem-przez-indywidualnych-klientow-z-zalacznikiem-nr-1.pdf ( 176 kB ) pobierz
BADANIA GENETYCZNE

W przypadku badań genetycznych dodatkowo wymagane są odpowiednie Formularze, Deklaracje, Zlecenia oraz Oświadczenie – zamieszczone poniżej.

Pliki do pobrania
Formularz skierowania i świadomej zgody na badanie genetyczne Skierowanie i zgoda na badanie genetyczne 2018.pdf ( 558 kB ) pobierz Formularz świadomej zgody na wykonanie badania w Pracowni Typowania Tkankowego USD formularz-swiadomej-zgody-na-wykonanie-badania-w-pracowni-typowania-tkankowego-usd.pdf ( 372 kB ) pobierz Zlecenie na badanie HLA zlecenie-do-pracowni-typowania-tkankowego-na-badanie-HLA.pdf ( 388 kB ) pobierz Zlecenie dla biorcy narządu unaczynionego zlecenie-do-pracowni-typowania-tkankowego-dla-biorcy-narządu-unaczynionego.pdf ( 309 kB ) pobierz Oświadczenie dotyczące materiału z poronienia lub ciąży obumarłej oswiadczenie badania po poronieniu USD 2018.pdf ( 397 kB ) pobierz
BADANIE BIOLOGICZNEJ KONTROLI STERYLIZACJI

W przypadku badania biologicznej kontroli sterylizacji dodatkowo wymagany jest do każdego wskaźnika biologicznego „Protokół przekazania Sporali do badania mikrobiologicznego” – zamieszczony poniżej.

Pliki do pobrania
Protokół przekazania Sporali do badania mikrobiologicznego protokol-przekazania-sporali-do-badania-mikrobiologicznego.pdf ( 133 kB ) pobierz
UPOWAŻNIENIA

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PRACOWNIE LABORATORYJNE NIE WYDAJĄ WYNIKÓW BADAŃ.
Wyniki badań możecie Państwo odebrać w Rejestracji Działu Usług Odpłatnych Szpitala po okazaniu dowodu wpłaty (paragon) od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00, lub po wypełnieniu stosownych formularzy (zamieszczonych poniżej) otrzymać je pocztą elektroniczną, ewentualnie upoważnić do odbioru inną osobę.

Jeżeli nie otrzymacie Państwo od nas wiadomości e-mail z wynikiem badania, prosimy sprawdzić, czy nie znajduje się ona w folderze spamu. Jeżeli nasza wiadomość tam będzie, oznacza to, że poczta od nas jest blokowana przez filtr antyspamowy Państwa dostawcy usług internetowych lub Wasz własny.

Pliki do pobrania
Upoważnienie do przesłania wyniku badania pocztą elektroniczną upowaznienie-do-jednorazowego-przeslania-wyniku-badania-poczta-elektroniczna.pdf ( 138 kB ) pobierz Upoważnienie do wydania wyniku badania upowaznienie-do-wydania-wyniku-badania.pdf ( 128 kB ) pobierz