Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie  ⁄  Konferencje naukowe  ⁄  „Nowe wyzwania w opiece nad dzieckiem” – II Konferencja dydaktyczna dla pielęgniarek pediatrycznych, neonatologicznych i położnych

Szanowni Państwo,

Po raz drugi mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Konferencji dydaktycznej „Nowe wyzwania w opiece nad dzieckiem”. Zagadnienia, które będą poruszane stanowią w dużej mierze odpowiedź na propozycje jakie zostały złożone w ankietach ewaluacyjnych z zeszłorocznego spotkania. Schemat konferencji pozostaje bez zmian, w trakcie dwóch sesji będziemy poruszać tematy związane z opieką nad chorym dzieckiem na różnych etapach jego rozwoju. Skupimy się również na tematach dotyczących wpływu pracy nocnej na zdrowie oraz na aspektach prawnych dotyczących zawodu pielęgniarki i położnej. Wykonywanie obu profesji to niezwykle odpowiedzialne zadanie, które wymaga ciągłego aktualizowania wiedzy jak również umiejętności zadbania o własne zdrowie i samopoczucie.  Mamy nadzieję, że nasza Konferencja stworzy Państwu doskonałą możliwość realizacji obu celów.

Zapraszamy serdecznie do Krakowa,

dr hab. n. med. Przemko Kwinta, prof. UJ
Koordynator Naukowy Konferencji

dr n. o zdr. Magdalena Panek
Przewodnicząca komitety Organizacyjnego

Konferencja odbywa się w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie w dniu 9 czerwca 2018 r.
Informacje szczegółowe i rejestracja uczestników: www.spip.pl

banner_konfpiel_2018