займ на карту займ на карту срочно без отказа

1 Procent Podatku

Fundacja "O ZDROWIE DZIECKA" - Organizacja Pożytku Publicznego KRS 0000123750

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przekazują naszej Fundacji swój 1% podatku. Państwa wsparcie przeznaczamy na zakup sprzętu medycznego, materiałów medycznych i leków, modernizację szpitalnych pomieszczeń oraz zakup innego wyposażenia poprawiającego warunki pobytu na szpitalnych salach. Nie byłoby to możliwe bez Państwa wielkiego serca i wsparcia, za co serdecznie dziękujemy. Bardzo prosimy o Państwa dalsze wsparcie, które w całości służy pacjentom Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego programu do rozliczeń PIT, którym szybko, łatwo i poprawnie rozliczycie się Państwo z Urzędem Skarbowym za rok 2016. Korzystając z tego programu, Państwa 1% podatku zostanie przekazany naszej Fundacji „O ZDROWIE DZIECKA”, która wspiera działalność leczniczą Szpitala już 25 lat. Program można też pobrać i zainstalować na swoim komputerze. Pobierz Program PIT na swój komputer.

bannerpit2015      bannersmall_2016

Prosimy pamiętać, że jeśli chcecie Państwo przekazać nam 1% podatku bez podawania swoich danych osobowych, w każdym formularzu PIT (w miejscu poświęconym 1% podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego) należy wpisać TYLKO nasz numer KRS 0000123750, a pole „WYRAŻAM ZGODĘ” pozostawić nie zakreślone. Poniżej przedstawiamy pełne kwoty z 1% podatku przekazane nam w ostatnich latach.

• Kwota z 1% przekazana naszej Fundacji za rok 2015 – 410 566,77 zł
  • Kwota z 1% przekazana naszej Fundacji za rok 2014 – 402 379,45 zł
  • Kwota z 1% przekazana naszej Fundacji za rok 2013 – 372 239,78 zł
  • Kwota z 1% przekazana naszej Fundacji za rok 2012 – 493 124,69 zł