Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie  ⁄  O Szpitalu  ⁄  Przyszpitalne Fundacje  ⁄  Fundacja „O ZDROWIE DZIECKA”  ⁄  Nasze akcje charytatywne  ⁄  „Prawnicy Chorym Dzieciom”  ⁄  8. Finał „Prawnicy Chorym Dzieciom”

8. Finał „Prawnicy Chorym Dzieciom”

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że wszystkie podziękowania za udział i wsparcie tegorocznej akcji zostaną do Państwa wysłane pocztą po 1 czerwca. Przepraszamy za opóźnienie. Fundacja „O ZDROWIE DZIECKA”.

Serdecznie dziękujemy za przekazane wsparcie i udział w 8. edycji akcji charytatywnej na rzecz Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie „Prawnicy Chorym Dzieciom”.

8 final prawnicy logo

W ramach tegorocznego finału, na zakup sprzętu medycznego dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie przekazali Państwo darowizny o łącznej kwocie:

234 119,00 zł

worki

Darczyńcy 8. Finału - lista wg. kolejności wpłat
Informacja o turnieju pikarskim 17.1.2016 r.

W ramach każdej edycji akcji „Prawnicy Chorym Dzieciom” rozgrywany jest także turniej halowej piłki nożnej z udziałem drużyn prawniczych, szpitala oraz krakowskiej policji. W tegorocznym turnieju wzięło udział aż 16 zespołów z całej Polski. Uczestniczące drużyny zostały podzielone na cztery grupy, w których rywalizowały o awans do fazy ćwierćfinałowej. Wspomniane dwa etapy zmagań odbywały się w dwóch halach sportowych krakowskiego Centrum Rozwoju ComComZone. Od półfinałów najlepsze cztery zespoły przeniosły się na obiekt główny, gdzie stoczyły zaciętą walkę o prymat w imprezie. Ostatecznie najlepsza okazała się drużyna OIRP Katowice, która w finale pokonała Studentów Wydziału Prawa UJ 4:3. Trzecie miejsce przypadło w udziale ekipie OIRP Kielce, która ograła 2:0 zespół RMF Maxxx. W turnieju rozegrano 36 meczów, w których padło aż 96 goli. To daje nam całkiem niezłą średnią, blisko trzy gole na mecz. Najlepszym bramkarzem turnieju został Michał Bułka (Studenci Prawa UJ). Statuetka dla króla strzelców trafiła w ręce Karola Jakubczyka (OIRP Kielce), który zgromadził na swym koncie 11 goli. Najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju został okrzyknięty Damian Saręga z OIRP Katowice. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju i oprawą medialną czuwała ekipa Biznes Ligi.

Lista wszystkich drużyn, które wzięły udział w turnieju piłki nożnej w Krakowie w dniu 17 stycznia 2016 r.: Okręgowa Izba Radców Prawnych Katowice, Studenci Prawa UJ, Okręgowa Izba Radców Prawnych Kielce, RMF MAXX, Prawnicy Przemyśl, Prokuratorzy i Sędziowie, Okręgowa Izba Radców Prawnych Bydgoszcz, Okręgowa Izba Radców Prawnych Łódź, Okręgowa Izba Radców Prawnych Rzeszów, Notariusze Kraków, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, Okręgowa Rada Adwokacka Kraków I, Okręgowa Izba Radców Prawnych Kraków, Wydział Ruchu Drogowego KMP w Krakowie, Okręgowa Rada Adwokacka Kraków II, Okręgowa Izba Radców Prawnych Warszawa.

Pliki do pobrania
Informacja o Turnieju Piłkarskim 17.1.2016 r. INFORMACJA_TURNIEJOWA.pdf ( 2 MB ) pobierz
Relacja filmowa z turnieju - Skrót
Galeria zdjęć, foto: Jerzy Sawicz