Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie  ⁄  Polecane  ⁄  Podaruj nam 1% podatku – KRS 0000123750

Podaruj nam 1% podatku – KRS 0000123750

Prosimy Państwa o przekazanie 1% podatku Fundacji Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie „O ZDROWIE DZIECKA” (KRS 0000123750), która już 24 lata wspiera działalność leczniczą szpitala. Państwa 1% podatku przeznaczamy w całości na zakup sprzętu medycznego, materiałów medycznych i leków, modernizację szpitalnych pomieszczeń oraz zakup innego wyposażenia poprawiającego warunki pobytu na szpitalnych salach. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego programu do rozliczeń PIT, którym szybko, łatwo i poprawnie rozliczycie się Państwo z Urzędem Skarbowym za rok 2014. Korzystając z tego programu, Państwa 1% podatku zostanie przekazany naszej Fundacji „O ZDROWIE DZIECKA”.

bannerpit2015

Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdują się wszystkie informacje o 1% podatku przekazywanym Fundacji Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie „O ZDROWIE DZIECKA”. ODWIEDŹ STRONĘ.