Uniwersytecki
Szpital Dziecięcy
w Krakowieul. Wielicka 265, 30-663 Kraków

Polecane

Konferencja II Małopolskie Dni Gastrologii Dziecięcej
W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego pragnę serdecznie zaprosić Państwa na II Małopolskie Dni Gastrologii Dziecięcej, które odbędą się w dniach 29-30.09.2017 r. w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Kontynuując tradycję naszych spotkań z lat poprzednich, planujemy w czasie dwudniowej konferencji przedstawić najnowsze osiągnięcia w gastroenterologii dziecięcej, skupiając się na stronie praktycznej przedstawianych zagadnień. W więcej »
II Krakowskie Spotkania Pulmonologów i Alergologów z Pediatrami
Szanowni Państwo, Gorąco zachęcamy do udziału w II Krakowskim Spotkaniu Pulmonologów i Alergologów z Pediatrami. Naszym głównym celem jest integracja małopolskiego środowiska pediatrów i lekarzy rodzinnych wokół problemów pulmonologicznych i alergologicznych u dzieci. W nadchodzącym Spotkaniu chcielibyśmy Państwu zarekomendować bliższe poznanie mechanizmów odpornościowych w obrębie płuc, jak również niekorzystnego oddziaływania czynników zanieczyszczenia powietrza na rozwijający więcej »
Akcja charytatywna ROSSMANN dla naszego szpitala
Zapraszamy Państwa do udziału w akcji charytatywnej firmy Rossman SDP Sp. z o.o. Akcja polega na przyłączeniu się do Klubu Rossmann, pobraniu i zainstalowaniu specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne, dzięki której otrzymacie Państwo specjalne rabaty na zakupy w drogeriach Rossmann. Robiąc zakupy w następujących sklepach i używając zainstalowanej aplikacji Klubu Rossmann wspieracie Państwo naszą Fundację więcej »
Podaruj nam 1% podatku – KRS 0000123750
Prosimy Państwa o przekazanie 1% podatku Fundacji Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie „O ZDROWIE DZIECKA” (KRS 0000123750), która już 24 lata wspiera działalność leczniczą szpitala. Państwa 1% podatku przeznaczamy w całości na zakup sprzętu medycznego, materiałów medycznych i leków, modernizację szpitalnych pomieszczeń oraz zakup innego wyposażenia poprawiającego warunki pobytu na szpitalnych salach. Zachęcamy do skorzystania więcej »
Strona 1 z 11