Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie  ⁄  Bez kategorii  ⁄  Wyjątkowa książka na 50-lecie szpitala

Wyjątkowa książka na 50-lecie szpitala

(NAG)

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej publikacji „50 lat w leczeniu najciężej chorych dzieci”. Opatrzona licznymi fotografiami książka, podsumowuje historię i prezentuje bieżącą działalność Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego, który uznawany jest za „szpital ostatniej szansy”. To opowieść o największych sukcesach krakowskiej pediatrii i jednocześnie zbiorowy portret pracującego obecnie w placówce personelu.

Publikacja została wydana z okazji  jubileuszu 50-lecia szpitala przez naszą szpitalną Fundację „O Zdrowie Dziecka”. Książka jest do nabycia w cenie 20 zł w biurze Fundacji  (pn-pt, godz. 9-14.00, parter, budynek CALD, obok Żyrafy „ŁATKI” i bankomatu). Istnieje również możliwość wysyłki książki pocztą (cena wysyłki 10 zł).

Wszystkie osoby zainteresowany zakupem i otrzymaniem książki drogą wysyłkową prosimy o wpłatę 30 zł na konto naszej fundacji (poniżej), a następnie przesłanie nam adresu wysyłki na: akcja@odnowaszpitala.pl.

Fundacja O ZDROWIE DZIECKA, ul. Wielicka 265, 30-663 Kraków
Rachunek bankowy: 05 1240 4533 1111 0000 5425 8556 (PEKAO SA)

Publikacja z okazji jubileuszu "50 lat w leczeniu chorych dzieci", fot (nag)