Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie  ⁄  Konferencje naukowe  ⁄  III Krakowskie Spotkania Pulmonologów i Alergologów z Pediatrami

III Krakowskie Spotkania Pulmonologów i Alergologów z Pediatrami

Szanowni Państwo,

Już po raz trzeci mam przyjemność zaprosić wszystkich pediatrów i lekarzy rodzinnych naszego regionu na coroczne Krakowskie Spotkania Pulmonologów i Alergologów z Pediatrami. Naszym celem jest podzielenie się wiedzą i doświadczeniem w opiece nad dzieckiem z problemami pulmonologicznymi oraz alergologicznymi. W trakcie obecnej konferencji omówimy wybrane zagadnienia zakażeń układu oddechowego, a zwłaszcza ich leczenia w świetle ostatnich zaleceń i danych epidemiologicznych z naszego regionu. Poruszymy również problem prewencji, diagnostyki oraz terapii chorób atopowych najczęściej spotykanych. Mam nadzieję, że program spotka się z życzliwym przyjęciem, bo w części został stworzony dzięki Państwa sugestiom wyrażanym w czasie wcześniejszych naszych konferencji. Gorąco zapraszam. Proszę o zaznaczenie w kalendarzu pierwszej soboty października jako terminu naszego spotkania.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego – prof. dr hab. med. Grzegorz Lis

Komitet Organizacyjny: