Uniwersytecki
Szpital Dziecięcy
w Krakowieul. Wielicka 265, 30-663 Kraków

Polecane

I Konferencja „Spotkanie mikrobiologów i farmaceutów klinicznych z pediatrami”
Dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego Prof. dr n. med. Krzysztof Fyderek oraz firma BD mają przyjemność zaprosić Państwa na I Konferencję „Spotkanie mikrobiologów i farmaceutów klinicznych z pediatrami” pod przewodnim tytułem sepsa – problem kliniczny i diagnostyczny, która odbędzie się 15 listopada w godzinach 9:45–15:00 w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Zgłoszenia przyjmujemy przez stronę internetową: więcej »
III Krakowskie Spotkania Pulmonologów i Alergologów z Pediatrami
Szanowni Państwo, Już po raz trzeci mam przyjemność zaprosić wszystkich pediatrów i lekarzy rodzinnych naszego regionu na coroczne Krakowskie Spotkania Pulmonologów i Alergologów z Pediatrami. Naszym celem jest podzielenie się wiedzą i doświadczeniem w opiece nad dzieckiem z problemami pulmonologicznymi oraz alergologicznymi. W trakcie obecnej konferencji omówimy wybrane zagadnienia zakażeń układu oddechowego, a zwłaszcza ich więcej »
Podaruj nam 1% podatku – KRS 0000123750
Prosimy Państwa o przekazanie 1% podatku Fundacji Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie “O ZDROWIE DZIECKA” (KRS 0000123750), która już 26 lat wspiera działalność leczniczą szpitala. Państwa 1% podatku przeznaczamy w całości na zakup sprzętu medycznego, materiałów medycznych i leków, modernizację szpitalnych pomieszczeń oraz zakup innego wyposażenia poprawiającego warunki pobytu na szpitalnych salach. Zachęcamy do skorzystania więcej »
Strona 1 z 11