Uniwersytecki
Szpital Dziecięcy
w Krakowieul. Wielicka 265, 30-663 Kraków

Do poczytania

Nowe biblioteczki dla pacjentów i rodziców
Drodzy Pacjenci, Rodzice i Opiekunowie Pacjentów, Oddajemy do Waszej dyspozycji biblioteczki, które utworzyliśmy na stołówkach oddziałów w budynku okrąglaku. Biblioteczki mogły powstać dzięki wielu Darczyńcom, którzy przekazali nam książki natomiast regały zostały zakupione z 1% podatku przekazanego naszej przyszpitalnej Fundacji „O ZDROWIE DZIECKA”. W celu ułatwienia wyszukiwania książek, półki zostały podzielone na kategorie wiekowe pacjentów. więcej »
Wyjątkowa książka na 50-lecie szpitala
Zapraszamy do zakupu wyjątkowej publikacji „50 lat w leczeniu najciężej chorych dzieci”. Opatrzona licznymi fotografiami książka, podsumowuje historię i prezentuje bieżącą działalność Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego, który uznawany jest za „szpital ostatniej szansy”. To opowieść o największych sukcesach krakowskiej pediatrii i jednocześnie zbiorowy portret pracującego obecnie w placówce personelu. Publikacja została wydana z okazji  jubileuszu 50-lecia szpitala więcej »
Tomografia – Przyjazne Badanie
Zapraszamy do obejrzenia prezentacji poświęconej badaniu tomografem komputerowym. więcej »
Skąd wzięła się nazwa naszej strony www?
Prezentujemy wiersz autorstwa jednego z pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, który stał się mottem dla nazwy naszej strony internetowej. więcej »
Strona 1 z 212